2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Krzyki
Dodane 12 kwietnia 2024

Kelner śniadaniowy Hotel Zamek Topacz

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zamek Topacz to wyjątkowe miejsce, które cieszy się zainteresowaniem turystów z całego świata. To Resort o bogatej historii i niepowtarzalnej atmosferze, który została odrestaurowana w ostatnich latach i przekształcony w luksusowy obiekt turystyczny.

W naszej ofercie znajdują się między innymi usługi hotelowe, sale konferencyjne, sale balowe, SPA oraz Restauracja serwująca dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie:

Kelner/Kelnerka śniadaniowy/a

 Miejsce pracy: Ślęza, ul. Templariuszy 1 , dojazd z Wrocławia autobusem 612,812

Idealny kandydat posiada:

·    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·    miła aparycja, przyjazne nastawienie,

·    sumienne wykonywanie obowiązków oraz chęć do pracy,

·    umiejętność pracy w zespole,

Opis stanowiska:

·    sprawna i przyjazna obsługa gości podczas śniadań,praca w godzinach porannych

·    przyjmowanie i realizowanie zamówień,

·    znajomość oraz umiejętność prezentacji menu,

·    dbanie o wizerunek restauracji hotelowej.

  Co Oferujemy:

·         pracę w młodym i życzliwym zespole,

·        stabilne zatrudnienie,

·        możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

·        imprezy integracyjne,

·        prywatna opieka medyczna,

·        dofinansowanie do posiłków,

·        dofinansowaną kartę Multisport,

·        zniżki pracownicze na usługi w naszych hotelu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych)”.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 687153526