2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelner śniadaniowy

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Bistro Grand poszukuje kelnera śniadaniowego!

Jeżeli jesteś rannym ptaszkiem o sumiennym i pogodnym usposobieniu, z chęcią powitamy Cię w naszym zespole! Poszukujemy osoby, która zadba o odpowiednią prezentację szwedzkiego bufetu, przywita Gości uśmiechem i zadba o to, by każdy poranek w Bistro Grand zapewniał naszym Gościom dawkę pozytywnej energii na start. Śniadania wydawane są w restauracji hotelowej od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-10:00 a w niedziele od 8:00-11:00. Zmiany rozpoczynają się godzinę przed rozpoczęciem śniadań, a kończą nie później niż dwie godziny po zakończeniu obsługi Gości. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków kelnera śniadaniowego:

-uzupełnianie bufetu

-pytanie gości o numer pokoju

-sprzątanie naczyń z sali restauracyjnej

-nakrywanie restauracji na zmianę a'la carte

-sprzątanie bufetu po zakończeniu śniadań

-uzupełnianie i czyszczenie śniadaniowego ekspresu do kawy

-wymiana soków i czyszczenie dystrybutora do napojów

-zmywanie naczyń

-przyjmowanie zamówień na omlety i inne dania na ciepło

Nasze oczekiwania:

-punktualność i sumienność

-znajomość języka angielskiego

-wysoka kultura osobista

Mile widziane:

-obsługa ekspresu ciśnieniowego

-znajomość systemów POS

-doświadczenie na podobnym stanowisku

-doświadczenie w pracy na kuchni śniadaniowej

Zapewniamy:

-odpowiednie przeszkolenie

-wsparcie wykwalifikowanego personelu

-pracę w miłej atmosferze

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz zgłoszeń przez formularz zgłoszeniowy OLX. zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 913970551