2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podlaskie
  6. Kelner, barman, barista - Białystok
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Kelner/restauracja Selfie (Białystok, centrum)

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem restauracji poszukujemy osoby na stanowisko kelner/kelnerka.

Grafik idealny dla studentów! Tylko dla doświadczonych, komunikatywnych osób. Praca w weekendy!

Godziny pracy restauracji:

poniedziałek-czwartek  12.00-23.00

piątek, sobota  12.00-02:00,

niedziela  12:00-22:00

Wynagrodzenie wypłacane w wysokości 27,7 złotych brutto.

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od gości i ich właściwa obsługa, zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

  • Doradzanie gościom przy wyborze potraw i napojów oraz udzielanie informacji o menu, promocjach i rabatach specjalnych

  • Przygotowywanie stolików przed przyjazdem gości oraz sprzątanie i utrzymanie porządku na sali

  • Obsługa kasy fiskalnej oraz prowadzenie rozliczeń z gośćmi

  • Współpraca z innymi pracownikami restauracji, w tym kucharzami, barmanami i menadżerem restauracji

  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa żywności i sanitarnych norm obowiązujących w restauracji

  • Utrzymywanie wyższych standardów jakości obsługi gości, dbałość o pozytywny wizerunek restauracji

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w restauracji,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

  • Znajomości podstawowych zasad protokołu i dobrych manier,

  • Zaangażowania i motywacji do pracy,

  • Umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi pracownikami,

  • Kultury osobistej oraz odpowiedniego i estetycznego wyglądu.

  • Oczekuję, że kandydaci będą:

  • Łatwo nawiązywać kontakt z klientami

  • Dyspozycyjni i elastyczni w pracy,

  • Zorganizowani i dokładni w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Potrafiący zachować spokój i swobodę w trudnych sytuacjach.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij CV!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911246055