2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Grębów
Dodane 09 czerwca 2024

KELNER Restauracja Rybka Grębów

Lokalizacja

Grębów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

RESTAURACJA RYBKA w Grębowie zatrudni na stanowisko

KELNER

Pełny etat cały rok lub w sezonie letnim.

Przyjmujemy również pracowite osoby bez doświadczenia (u nas nauczysz się wszystkiego)

Jeśli jesteś pracowity, chciałbyś dołączyć do ciekawego projektu kulinarnego RYBKA, zmotywowanego zespołu ludzi, na terenie malowniczych stawów Gospodarstwa Rybackiego w Grębowie , to znaczy że ta praca jest dla Ciebie. Bądź częścią naszego zespołu i miej swój udział w tworzeniu tego pięknego miejsca.

RYBKA to restauracja a'la carte opartej na daniach z ryb słodkowodnych z własnej hodowli Restauracja położona jest w sąsiedztwie kilkunastu stawów hodowlanych i łowiska wędkarskiego Przestanek Stawy

Jeżeli lubisz kontakt z innymi, czystość, porządek i dobrą organizację. Jeśli czujesz radość z serwowania posiłków i chcesz się rozwijać zawodowo, Potrafisz współpracować - To miejsce dla Ciebie

Poszukujemy osoby pełnej optymizmu w codziennej pracy

Osoby, która lubi kontakt z innymi, współdziała w zespole i jest rzetelna w swojej pracy.

Mile widziane doświadczenie w pracy kelnera lub barmana.

Opis stanowiska:

  • Sprawna i przyjazna obsługa Gości Restauracji

  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień

  • Znajomość oraz umiejętność prezentacji Menu

  • Obsługa imprez okolicznościowych i eventów

  • Dbanie o czystość i wizerunek

  • Dbałość o jak najwyższy standard obsługi

  • Czynności porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Pasja i chęć rozwoju w branży gastronomicznej.

  • Znajomość pracy na podobnym stanowisku (może być również w Obsłudze Klienta)

  • Miła aparycja oraz umiejętności nawiązywania dobrych relacji z gośćmi

  • Chęci do pracy, uczciwość i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność (praca w weekendy)

  • Kreatywność i twórcze podejście do postawionych zadań

  • Poczucie humoru, optymizm oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie

  • Nagrody za Zaangażowanie i dobre wyniki w pracy

  • Napiwki

  • Przyjazne i komfortowe warunki pracy.

  • System Zmianowy

  • Elastyczny Harmonogram Pracy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje z pracy za barem oraz z obsługi gości restauracji

  • Pracę na najnowszych tabletach w systemach informatycznych GASTRO POS z systemem pagerów oraz KDS

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Grębów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Grębów
ID: 571554686