2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Toruń
Dodane 10 kwietnia 2024

Kelner/obsługa sali - Restauracja Bangkok

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do współpracy w restauracji Bangkok na toruńskiej starówce szukamy osób dyspozycyjnych w weekendy (pt-ndz), które są otwarte, lubią ludzi oraz mają doświadczenie w gastronomii.

Obowiązki to między innymi:

  • otwarcie oraz zamknięcie dnia (zależnie od zmiany)

  • obsługa i troszczenie się o gości restauracji,

  • dbanie o dobry wizerunek restauracji.

Oferujemy (oczywiście oprócz podstawowych obowiązków pracodawcy czyli wzajemnego szacunku, życzliwości, zrozumienia oraz terminowych wypłat):

• pracę w miejscu, gdzie relacje między ludźmi są ważniejsze niż wynik finansowy

• szkolenia uzupełniające ze sprzedaży itp.

stawka: od 27,7 zł/h netto i rośnie wraz z Twoimi umiejętnościami i zaangażowaniem :)

Zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 788144911