2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka z j.niemieckim#Start 01.05-30.09#Karlsruhe,Niemcy

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Personnelservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kelner/Kelnerka z j.niemieckim#Start 01.05#Praca z zakwaterowaniem#Karlsruhe,DE(Badenia)

Miejsce pracy: Karlsruhe,Niemcy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w restauracji w zawodzie Kelner/Kelnerka(mile widziane ale nie wymóg)

  • Znajomość j.niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację

  • Umiejętność pracy z Klientem

  • Dyspozycyjność na wyjazd w terminie od 01.05-30.09

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa gości w restauracji

  • Inne prace zlecone przez przełożonych

OFERUJEMY:

  • Stawka godzinowa 13 euro+(duże napiwki)

  • Zakwaterowanie(odpłatne)

  • Polska umowa o pracę

  • Wsparcie ze strony Koordynatorów

  • Przyjazne środowisko w pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

W przypadku zainteresowania ofertą ,bardzo proszę o przesłanie cv lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub sms Kelner lub Kelnerka oddzwonimy

Prosimy o załączenie klauzuli:

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 909190860