2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Tarnowskie Góry
Dodane 03 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka Kierownik zmianowy z doświadczeniem

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Restauracja Opera w Tarnowskich Górach

Restauracja Villa Park w Świerklaniec poszukuje:

Kelnerki lub kelner z doświadczeniem:

  • obsługi klienta indywidualnego i grupowego

  • Obsługi imprez okolicznościowych, małych i dużych przyjęć

  • wymagane doświadczenie w przygotowaniu gorących napoi oraz drinków alkoholowych

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Obsługa gościa indywidualnego oraz umiejętność obsługi przyjęć okolicznościowych

  • Dbanie o odpowiedni stan zapasów i konserwacja sprzętu.

  • Utrzymanie miejsca pracy w czystości.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/-ki minimum 2 lata;

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

  • Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.

  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy

  • Zaangażowanie w rozwój własnych umiejętności oraz motywowanie innych do ciągłego doskonalenia

  • Znajomość systemu GASTRO POS

  • Znajomość systemu GASTRO SZEF - na stanowisko kierownik sali

Kandydaci z doświadczeniem mile widziani na stanowisko zarządzające

Umowa o prace / Umowa zlecenie

Praca sezonowa/Praca stała

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 872108308