2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zakopane
Dodane 14 maja 2024

KELNER/KELNERKA w STRH Bistro Art Cafe, Zakopane

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

KELNERKA/KELNER

W restauracji "STRH Bistro Art Cafe"

Zakopane, ul. Krupówki 4a

www.strh.pl

CO OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę, w pięknej przestrzeni, z oryginalnym jedzeniem i fajnymi ludźmi
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę + świadczenia socjalne)
  • elastyczny grafik (zmiany: 8/10 lub 12 godzinne, praca w godzinach między 7:00-24:00)
  • wynagrodzenie podstawowe: 3000-5000 zł brutto + NAPIWKI
  • system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • szkolenia i kursy (wprowadzające oraz podnoszące kwalifikacje)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi - z gościem i zespołem
  • kultura osobista, uśmiech i przyjazny stosunek do świata
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym oraz weekendy i święta
  • chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy - o kawie, winach i innych naszych produktach
  • aktywne podejście do współtworzenia miejsca (twórcze pomysły, nowe działania, wydarzenia)
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

TWOJE OBOWIĄZKI:

obsługa gościa

  • zapewnienie wysokiej jakości serwisu wg przyjętych standardów
  • doskonała znajomość menu, składu poszczególnych dań, alergenów
  • doradzanie, proponowanie różnych opcji dostępnych w menu
  • przyjmowanie rezerwacji i obsługa większych grup
  • wiedza na temat wystaw, artystów, koncertów, innych wydarzeń kulturalnych i swobodne opowiadanie o nich
  • dbałość o czystość, porządek i estetykę lokalu oraz panujący w nim klimat
  • wielopunktowa współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z resztą zespołu (kuchnia - bar - zaplecze)

Więcej informacji pod nr tel:

kom. 60*****24

kom. 69*****00

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 753939018