2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Zakopane
Dodane 09 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka w hotelu Belvedere w Zakopanem

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Przekuj pasję w wymarzoną pracę i dołącz do naszej Rodziny

Poszukujemy do Hotelu Belvedere w Zakopanem na weekend majowy od 28.04.2024 oraz weekendy

Kelnera/Kelnerki

Zakres obowiązków:

  •      Zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości

  • Obsługa gości zgodnie z wytyczonymi standardami hotelu

  •      Utrzymywanie czystości na sali i i na stanowisku pracy

  •      Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

   Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Świadomości i przestrzegania zasad BHP oraz wymogów sanitarnych;

  • Otwartości na pracę w elastycznych godzinach, w tym także w weekendy i święta.

  • Samodzielności w planowaniu i organizowaniu pracy.

W zamian oferujemy wysokie wynagrodzenie i miłą atmosferę.

*Istnieje możliwość zakwaterowania

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 842415409