2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Sopot
  7. Obsługa hotelowa - Dolny Sopot
Dodane 25 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka - Villa Sedan - Sopot

Lokalizacja

Sopot, Dolny Sopot

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel – miejsce rozwoju Twoje kariery w branży hotelarskiej!

Jesteśmy polską grupą hotelową obecną na rynku od 20 lat. Zarządzamy 21 obiektami hotelowymi oraz jedną niezależną restauracją i stale rośniemy! Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Villa Sedan

Na stanowiska:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy:

Co możemy Ci zaoferować?

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • posiłek pracowniczy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Jakie będą Twoje zadania?

  • bieżąca obsługa Gości w restauracji hotelowej

  • dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji

  • współpraca i wsparcie innych działów w hotelu

Na czym nam zależy?

Jesteśmy zgranym zespołem z pogodnym nastawieniem do życia i drugiego człowieka :) Byłoby extra, gdybyś podzielał/a nasz entuzjazm! Znajomość języka angielskiego będziemy traktować jako must have, jednak nie potrzebujemy wieloletniego doświadczenia zawodowego w Twoim CV, najważniejszy jest Twój uśmiech i chęć do tworzenia z nami tego niezwykłego miejsca, a reszty Cię nauczymy :)

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Dolny Sopot
ID: 801497563