2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner / kelnerka theEATERY

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rekrutację do zespołu kelnerskiego naszych dwóch restauracji the Eatery trad na Wybrzeżu Kościuszkowskim i theEATERY przy ul. Koszykowej .

Oferujemy:

-pracę w nowoczesnej restauracji stawiającej na jakość

-atrakcyjne warunki zatrudnienia 27,70pln/h plus napiwki i serwisy ( 100 - 230pln dziennie z samych dodatków). Razem około 450 - 500 pln dniówka na rękę

-pracę w zaangażowanym zespole

-posiłki i zniżki pracownicze (wiadomo)

-legalną formę zatrudnienia

Poszukujemy osoby:

-lubiącej kontakt z ludźmi

-dyspozycyjnej minimum 3 pełne zmiany w tygodniu ( min 12 zmian w miesiącu )

-ze znajomością języka angielskiego

-mile widziane osoby studiujące

Zadania:

-obsługa Gości tj. prowadzenie do stolika, odbieranie zamówień, podawanie dań i napojów

-przygotowywanie napojów

-utrzymywanie standardów restauracji

-dbanie o miejsce pracy oraz powierzony sprzęt

-dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i HACCP

Odpowiadamy TYLKO na zgłoszenia z CV. Zapraszamy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912248415