2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubuskie
  6. Kelner, barman, barista - Sława
Dodane 06 maja 2024

Kelner/Kelnerka - Stara Tawerna - Restauracja . Kawiarnia . Port

Lokalizacja

Sława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dołącz do naszego zespołu w dynamicznie rozwijającym się lokalu gastronomicznym! Poszukujemy energicznych, komunikatywnych i profesjonalnych Kelnerów/Kelnerek, którzy pomogą nam w zapewnieniu wyjątkowej obsługi naszym Gościom.

Zakres obowiązków:

·        Profesjonalna obsługa Gości - przyjmowanie zamówień, serwowanie dań i napojów,

·        Doradzanie w wyborze potraw i napojów,

·        Utrzymywanie czystości i porządku w sali restauracyjnej,

·        Przygotowywanie sali przed i po serwisie,

·        Rozliczanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych.

Wymagania:

·        Znajomość technik obsługi gościa i etykiety stołowej,

·        Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,

·        Komunikatywność i pozytywne nastawienie do Gości oraz współpracowników,

·        Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

·        Pracę w niepowtarzalnej lokalizacji z bogatą historią żeglarstwa,

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inny preferowany typ umowy,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem napiwków,

·        Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranej ekipie,

·        Elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

·        Przyjmujemy kelnerów w wieku 20+/30+/40+/50+

·        OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA

Proces rekrutacji:

Zapraszamy do przesyłania aplikacji zawierających CV i list motywacyjny na podany adres e-mail.

Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Przewidujemy możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować w miejscu, które ceni sobie jakość i profesjonalizm, dołącz do nas! Czekamy na Twoją aplikację.

Dołącz do naszej załogi i twórz niezapomniane chwile Tawerny Kapitańskiej!

Lokalizacja

Sława,

Lubuskie

Lubuskie, Sława
ID: 915222184