2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Mojęcice
Dodane 11 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka śniadaniowy/a w Pałacu Mojęcice

Wynagrodzenie

4 200 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mojęcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pałac Mojęcice to niezwykły obiekt noclegowy oraz restauracja z wyśmienitą kuchnią. Obecnie nasz obiekt powiększa swój zespół i poszukuje osób na stanowisko kelner / kelnerka do obsługi śniadań. Praca w pełnym wymiarze godzin / pół etatu / praca dodatkowa.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa gości hotelowych podczas śniadań,

  • przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • wysoką kulturę pracy,

  • szkolenia wprowadzające,

  • elastyczny grafik,

  • komfortowe warunki pracy,

  • umowę o pracę lub zlecenie.

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego (mile widziane inne języki)

  • dobrej organizacji pracy,

  • wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności.

Zapraszamy do naszego zespołu:)

Zaaplikuj poprzez formularz OLX bądź wyślij swoje CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Mojęcice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mojęcice
ID: 831476022