2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Wola
Dodane 31 maja 2024

Kelner / Kelnerka (Room Service) w Hotelu Crowne Plaza Warsaw The HUB

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne obiekty hotelowe zlokalizowane na Rondzie Daszyńskiego w Warszawie – Crowne Plaza Warsaw – The HUB oraz Holiday Inn Express Warsaw – są bez wątpienia miejscem dla Ciebie. Jeśli cenisz sobie niepowtarzalną, przyjacielską atmosferę pracy, przejrzysty system awansów i premii, szerokie możliwości rozwoju oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb pakiet benefitów – skontaktuj się z nami!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner / Kelnerka (Room Service)

ZADANIA:

  • przyjmowanie zamówień oraz dostarczanie posiłków do pokoi gości

  • obsługa gości Club Lounge

  • uzupełnianie bufetu, dbanie o porządek w Club Lounge

OCZEKIWANIA:

  • umiejętność pracy w zespole

  • miła aparycja, wysoka kultura osobista

  • umiejętność komunikowania się w języku polskim i angielskim

  • dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy zmianowej

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizja od sprzedaży

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

  • Konkurencyjny pakiet benefitów, w tym atrakcyjne stawki pracownicze na pobyt w hotelach sieci IHG Hotels & Resorts na całym świecie

  • Wyjątkową lokalizację w sercu biznesowej części Woli przy stacji metra Rondo Daszyńskiego

... A przede wszystkim świetną atmosferę w otwartej organizacji!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 918949319