2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Wrzeszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelner/kelnerka - Restauracja Eliksir

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

poszukiwany/poszukiwana kelner/kelnerka do restauracji Eliksir.

Co my dajemy od siebie:

  • comiesięczne konkursy sprzedażowe

  • przejrzysty system wynagrodzenia

  • 27,7 zł/h

  • pracę w stabilnej marce z dobrym produktem

  • codzienne wspólne obiady przed serwisem

  • płatne cross treningi na innych działach

  • wysokie rabaty na cały asortyment dla siebie i najbliższych

  • szkolenia, degustacje, ciągły rozwój

  • dobre napiwki zależne tylko i wyłącznie od Twojego skilla

  • dodatkowe systemy motywacyjne

  • prywatną opiekę medyczną

  • dopasowany grafik - poszukujemy kogoś na cały etat

  • dodatkowe godziny dla chętnych przy naszych innych projektach: thefood.pl oraz Eliksir w butelce

  • dopłaty do ubioru

  • możliwość awansu i poszerzania obowiązków

Czego poszukujemy w takiej osobie:

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra organizacja pracy

  • chęci do pracy i rozwoju oraz pozytywnej energii

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości i serwowanie dań

  • ścisła współpraca z innymi sekcjami

  • przyjmowanie rezerwacji

  • realizacja eventów w lokalu oraz poza nim

Czego nie oferujemy:

  • sztywnej atmosfery

Dlaczego Eliksir?

  • łączymy dania z koktajlami

  • ciągle się rozwijamy, zmieniamy i podnosimy poprzeczkę

  • stabilność - działamy już ponad 8 lat

  • napatoczyło się już trochę wyróżnień i nagród :)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 761879393