2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Tarnów
Dodane 09 maja 2024

Kelner/ Kelnerka- praca w kolorowym miejscu

Wynagrodzenie

4 250 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Yayoi Ramen Restauracja z daniami ramen i kuchnią azjatycką poszukuje osoby na stanowisko: Kelner

Zakres obowiązków:

- Obsługa Gości na sali.

- Przygotowanie napojów i drinków.

- Praca na pełny wymiar – zmianowa również w weekendy lub tylko weekendowa.

Czego oczekujemy :

- Chęci do pracy.

- Umiejętności odnalezienia się w pracy pod presją czasu.

- Podstawową znajomość j.angielskiego.

- Doświadczenie w branży gastronomicznej będzie dodatkowym atutem.

- Badania sanepidowskie.

Co oferujemy:

- Umowę o pracę.

- Stawkę godzinową uzależnioną od Twoich umiejętności. - Niezbędne przeszkolenie.

Kontakt: Najlepiej prześlij do nas CV.

Jeśli nie masz jak, skontaktuj się z nami

telefonicznie: 53*******14.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 917177025