2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Lidzbark Warmiński
Dodane 17 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka - praca dorywcza/obsługa imprez

Wynagrodzenie

20 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy do pracy na Kelner/Kelnerka - praca dorywcza

Zakres obowiązków :

  • przygotowywanie sali na imprezy tzn. ustawienie stołów, rozkładanie zastawy, porcelany, sztućców

  • wydawanie posiłków

  • obsługa gości

  • dbałość o porządek na sali

Od kandydatów oczekujemy :

  • umiejętność stworzenia przyjaznej i miłej atmosfery

  • umiejętność rozwiązywania bieżących uwag gości

  • umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z klientem

  • obowiązkowa książeczka sanepidowska

  • praca weekendowa/dorywcza

Oferujemy :

  • możliwość rozwoju

  • dobre zarobki

  • pracę z bezpośrednim kontaktem z ludźmi

  • wsparcie oraz szkolenie w okresie wdrożenia.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 912424075