2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Łódź
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka - Praca dodatkowa - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

KELNER/KELNERKA – PRACA DODATKOWA – ELASTYCZNY GRAFIK

Agencja kelnerska Go4Work zatrudni uczniów i studentów na stanowisko: Kelner/Kelnerka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa gości hotelowych

  • wydawanie dań, sprzątanie stolików

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • serwowanie napojów

  • polerowanie szkła i sztućców

  • przygotowanie sal do eventów

Obsługa polega na pomocy kelnerskiej przy cateringach, śniadaniach/kolacjach hotelowych, imprezach okolicznościowych, przerwach kawowych, bankietach i konferencjach.

MIEJSCE PRACY:

Współpracujemy z renomowanymi sieciami hoteli na terenie Łodzi.

GRAFIK:

Grafik jest elastyczny, gdyż można samemu wybierać zmiany dostosowane do swojej dyspozycyjności i preferowanej lokalizacji. Nie oczekujemy konkretnej ilości przepracowanych godzin. Jest to dobry wybór dla studentów/uczniów, którzy chcieliby połączyć naukę z dodatkową pracą.

Nie wymagamy doświadczenia. Organizujemy zdalne szkolenie, podczas którego przedstawiamy szczegóły współpracy.

FORMA ZATRUDNIENIA:

WYMAGANIA:

  • AKTUALNE badania/książeczka lub orzeczenie sanepidowskie

  • UKOŃCZONE 18 lat

  • Kultura osobista

  • Punktualność

  • Pozytywne nastawienie do pracy

  • Strój kelnerski we własnym zakresie: biała koszula z kołnierzykiem i długim rękawem, czarne, eleganckie, materiałowe spodnie do kostki oraz czarne buty z czarną podeszwą (np. baleriny, oksfordki)

Zobacz nasz fanpage na Facebook-u!

www.facebook.com/mkgo4work

Agencja wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 16241

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 742479966