2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Rzeszów
Dodane 21 kwietnia 2024

Kelner/ Kelnerka - Pomoc przy pakowaniu w Barze Sushi

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nova Sushi to sieć restauracji istniejąca na rynku Polskim od 2008 roku. Obecnie istnieje już 18 restauracji Nova Sushi w całej Polsce. Jest to prężnie rozwijająca się sieć o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z prężnie rozwijającym się lokalem Nova Sushi Rzeszów poszukujemy osoby na stanowisku Kelner/ Kelnerka - Osoba do pakowania, która zasili nasze szeregi.

Oferujemy:

+Zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole

Obowiązki:

+Obsługa gości restauracji

+Przyjmowanie i realizacja zamówień

+Obsługa terminala płatniczego

+Pakowanie zestawów Sushi wraz z dodatkami na wynos

+Kontrola przygotowanych zestawów z zachowaniem standardów restauracji

+Dbanie o atmosferę oraz porządek w restauracji

Wymagania:

+Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

+Ważna książeczka sanitarno – epidemiologiczna

+Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

+Wysoka kultura osobista

+Miła aparycja

Ważne! Poszukujemy osób na dłuższy czas, a nie do pracy sezonowej.

*zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami ** prosimy o załączenie w CV klauzuli "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 658582471