2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Praga-Północ
Dodane 09 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka-Obsługa Klientów Sprzedawca Lodziarnia BOSKO Praga Pn.

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

Jesteś osobą, która lubi sprawiać radość innym, uwielbiasz pracę z ludźmi, a do tego potrafisz wykazać się inicjatywą? Jesteś osobą, która z pasją podchodzi do swoich obowiązków? Jeśli tak, to prawdopodobnie trafiłeś/aś na odpowiednie ogłoszenie. Szukamy bowiem osób, które pomogą nam stworzyć zespół legendarnej obsługi klienta!

O stanowisku:

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie kompleksową obsługą klienta. Jej główną misją będzie dążenie, wspólnie z zespołem, do tego, by odwiedzający nas goście wychodzili z uśmiechem na twarzy. Chcemy by ludzie zadowoleni byli nie tylko ze smaku lodów, ale i poziomu obsługi.

Zakres obowiązków:

Każdy pracownik obsługi klienta rotacyjnie wykonuje wszystkie czynności w lokalu, ze szczególnym uwzględnieniem tych, w których dana osoba czuje się najlepiej.

Są to m.in.:

• Bezpośredni kontakt z klientem

• Nakładanie lodów i obsługa kasy fiskalnej

• Przygotowywanie kawy i deserów

• Podawanie i odbieranie zamówień

• Utrzymanie czystości w lokalu i na stanowisku pracy

• Udział w innych pracach na terenie lokalu

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

  • Wysoka kultura osobista i duże umiejętności interpersonalne

  • Udział w regularnych spotkaniach zespołowych

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Miejsce pracy: Praga Północ Al. Solidarności przy Parku Praskim

  • Praca początkowo na umowę zlecenie

  • Lody na koszt firmy w godzinach pracy

  • Zniżka na lody poza godzinami pracy

Dodatkowe informacje :

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF) wpisując w tytule „Obsługa klienta – Twoje Imię i Nazwisko”

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie rekrutacji to dzwoń.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 902947428