2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 15:38

Kelner/Kelnerka - nowa restauracji w Hotelu Stradom House

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

12 | 14 Stradom House, Autograph Collection znajduje się w wyjątkowym budynku przesiąkniętym bogatą historią, położonym pomiędzy starym miastem a dzielnicą żydowską. 125 pokoi zostało odtworzonych w nowoczesnym miejscu.

Będąc częścią Marriott International Group, naszym celem jest stworzenie stylu życia z ekskluzywnymi i eleganckimi udogodnieniami. Począwszy od centrum odnowy biologicznej połączonego z najnowocześniejszą siłownią.

Projekt obejmuje również kilka restauracji będących sceną dla bezkompromisowych wrażeń kulinarnych, skupiających się na owocach morza oraz oferujących wielokulturową kuchnię śródziemnomorską.

Dodatkowo tworzymy światowej klasy coctail bar Hedwig's, który znajduje się w jednej z najbardziej zadziwiających części naszego hotelu.

Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kelnera/Kelnerki

Twój zakres obowiązków

·        Obsługa Gości restauracji, zgodnie z obowiązującymi standardami.

·        Bieżąca kontrola rezerwacji.

·        Dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy.

·        Sprawna współpraca z pozostałymi działami hotelu.

·        Obsługa kasy fiskalnej i terminala.

Nasze wymagania

·        Dyspozycyjność.

·        Wysoka kultura osobista oraz prezencja.

·        Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

·        Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi.

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

·        Samodzielność, dobra organizacja pracy.

·        Pozytywne nastawienie.

·        Odpowiedzialność.

To oferujemy

·        Umowę o pracę lub zlecenie.

·        Atrakcyjne wynagrodzenie.

·        Bardzo dobre warunki pracy.

·        Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki, szkolenia.

·        Możliwość rozwoju zawodowego.

·        Pracę w renomowanym obiekcie.

·        Miłą atmosferę.

·        Zniżki pracownicze, pakiet świadczeń socjalnych, benefity.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 824110036