2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Konstancin-Jeziorna
Dodane 25 kwietnia 2024

Kelner/Kelnerka do restauracji w Konstancinie-Jeziornie

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja LA OMA mieści się w pięknej Willi Szwajcarka, położonej przy wejściu do malowniczego Parku Zdrojowego w Konstancinie- Jeziornie, to prawdziwa perła architektury z klimatem szwajcarskim.

To miejsce, w którym historia splata się z nowoczesnością, a piękno przeszłości odżywa na nowo.

Sama willa emanuje urodą i duchem minionych czasów. Jej piękne, oryginalne podłogi i wyjątkowy piec z kafli stanowią serce tego miejsca. To tutaj można usłyszeć skrzypienie starych drewnianych podłóg, które kryją w sobie tajemnice minionych dekad.

Lokalizacja Willi Szwajcarki, w prestiżowej strefie I Konstancina, dodaje temu miejscu wyjątkowego uroku.

OMA to nie tylko miejsce, to idea.

To idea kultywowania kultury, sztuki i wykwintnej kuchni w jednym. To idea przekształcania przeszłości w przyszłość i tworzenia nowych historii.

Restauracja jest dwupoziomowa z bardzo dużą przestrzenią zewnętrzną z tarasami oraz przestrzenią ogrodową.

Jesteśmy osobami pełnymi pasji, pozytywnej energii oraz uśmiechu. Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Kelner/Kelnerka

Co ofertujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe plus napiwki plus serwis od przyjęć

  • pracę w niepowtarzalnej atmosferze (chcemy aby nasi goście czuli sie u Nas jak w domu)

  • swobodną atmosferę

  • możliwość rozwoju i realizacji

  • szkolenia

  • konkursy sprzedaży

  • praca może być na stałe, na weekendy, tymczasowa albo dodatkowa, wszystko zależy od Ciebie

 Obowiązki:

  • Obsługa gości i przyjmowanie zamówień

  • Przygotowywanie prostych napojów i koktajli

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Serwowanie zamówień do stolików

  • Rozliczanie gości

  • Praca w różnych zmianach, głównie popołudniowych i wieczornych

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Podstawowe umiejętności matematyczne

  • Dobre maniery i kultura osobista

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie ważnej książeczki sanepidu

  • Odpowiedzialność i pracowitość

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Chęć nauki i rozwoju

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 914566702