2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Kobyłka
Dodane 25 kwietnia 2024

KELNER/KELNERKA do restauracji w Kobyłce 22,50 zł - 25 zł/h na rękę

Lokalizacja

Kobyłka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kelner/Kelnerka

O stanowisku

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie kompleksową obsługą klienta. Jej główną misją będzie dążenie, wspólnie z zespołem, do tego, by odwiedzający nas goście wychodzili z uśmiechem na twarzy. Chcemy by ludzie zadowoleni byli nie tylko ze smaku i jakości jedzenia, ale i poziomu obsługi.

Jeżeli jesteś osobą, która

  • szybko i chętnie przyswaja nową wiedzę oraz akceptuje uwagi dotyczące np. poprawienia jakości pracy

  • charakteryzuje się silną motywacją do osiągania celów, zaangażowaniem i samodzielnością w wykonywaniu obowiązków

  • nie boi się brać na siebie odpowiedzialności za podejmowane decyzje

  • jest stabilna emocjonalnie

  • potrafi odpowiednio zareagować w sytuacjach konfliktowych

  • nie marzy o tym, by cały czas ktoś stał nad nią i pilnował, a zamiast tego ceni sobie wolność i zaufanie w zespole

  • jest sumienna, dokładna i punktualna

  • jest przyjaźnie nastawiona do ludzi i będzie taka nawet podczas pracy pod presją czasu

  • dobrze odnajduje się w pracy w grupie

  • lubi się uśmiechać

Zakres obowiązków

  • Każdy pracownik obsługi klienta rotacyjnie wykonuje wszystkie czynności w lokalu, ze szczególnym uwzględnieniem tych, w których dana osoba czuje się najlepiej. Są to m.in.

  • Bezpośredni kontakt z klientem

  • Obsługa klienta i kasy fiskalnej

  • Przygotowywanie kawy

  • Podawanie i odbieranie zamówień

  • Utrzymanie czystości w lokalu i na stanowisku pracy

  • Udział w innych pracach na terenie lokalu

  • Zamykanie i otwieranie zmiany

  • Kontakt z dostawcami

Wymagania

  • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

  • dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

  • wysoka kultura osobista i duże umiejętności interpersonalne

  • udział w regularnych spotkaniach zespołowych

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Ogólne Warunki

  • Miejsce pracy Jana Pawła II 11A 05-230 Kobyłka

  • Praca na umowę zlecenie

  • Przeszkolenie i wsparcie

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF) na adres schappytummy na platformie gmail.com

Prosimy o zakończenie CV aktualną klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Kobyłka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kobyłka
ID: 666072779