2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

KELNER / KELNERKA do Billy's American Restaurants

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Billy’s American Restaurants szuka pracownika na stanowisko kelnerka/kelner

Miejsce pracy: Gdańsk

STAWKA - od 27,70 brutto

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

  • nienaganna prezencja i aparycja,

  • biegła znajomość języka polskiego, znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,

Zakres obowiązków:

  • obsługa Gości zgodnie ze standardami firmy,

  • dbanie o dobry wizerunek oraz czystość restauracji

W zamian oferujemy:

  • stawkę - od 27,70 zł Brutto

  • elastyczne grafik dostosowany do twoich potrzeb,

  • liczne szkolenia,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • zniżki pracownicze

  • praca w przyjemnej atmosferze,

Staff Billys

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 680319926