2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Jasień
Dodane 20 maja 2024

Kelner/Kelnerka- Cacko Pizza - Lawendowe Wzgórze - Gdańsk

Wynagrodzenie

28 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

Jesteśmy miejscem w którym specjalizujemy się w pizzy neapoletańskiej i poszukujemy pozytywnej osoby na stanowisko Kelner/kelnerka!

Obowiązki:

  • powitanie gości z uśmiechem,

  • przyjmowanie zamówień,

  • znajomość karty menu,

  • serwowanie dań i napojów,

  • przygotowywanie napojów według standardów lokalu,

  • dbanie o porządek na sali

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,

  • Zdolność do pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa żywności

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Elastyczny grafik

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności

Jeśli jesteś gotowy/gotowa do podjęcia wyzwania i dołączenia do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 919632155