2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Kujawsko-pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Inowrocław
Dodane 04 kwietnia 2024

Kelner/ Kelnerka

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w Inowrocławiu poszukuje pracownika w na stanowisko Kelner/ Kelnerka.

Zakres obowiązków:

  • Przyjęcie i obsługa klientów w restauracji lub barze.

  • Zapewnienie profesjonalnego i uprzejmego podejścia do klienta.

  • Przygotowanie stołów przed przyjęciem gości.

  • Zapewnienie czystości i porządku na sali restauracyjnej.

  • Przyjęcie zamówień od klientów i koordynacja z kuchnią.

  • Serwowanie potraw i napojów zgodnie z oczekiwaniami klienta.

  • Udzielanie informacji dotyczących menu, składników i ceny dania.

  • Monitorowanie stanu zapasów i zamawianie brakujących produktów.

  • Przyjmowanie płatności od klientów oraz obsługa kasy.

  • Wydawanie paragonów lub faktur.

  • Przygotowywanie rachunków końcowych dla klientów.

  • Przestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa.

  • Organizowanie przyjęć i imprez okolicznościowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki

  • Znajomość podstawowych zasad serwowania posiłków i napojów

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i utrzymania wysokiego poziomu efektywności

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Zorientowanie na klienta i umiejętność oferowania wysokiej jakości obsługi

  • Zdolność do obsługi wielu zadań jednocześnie i utrzymania spokoju w stresujących sytuacjach

  • Znajomość zasad higieny i bezpieczeństwa w pracy

  • Dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy, w tym w weekendy i święta

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Pozytywne podejście i umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami lub sytuacjami

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej i przeliczania pieniędzy

  • Wygląd zadbany i schludny, zgodny z wymogami dotyczącymi ubioru służbowego.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje CV. Składać je można za pośrednictwem platformy OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 849559933