2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Nowa Ruda
Dodane 14 kwietnia 2024

Kelner / Kelnerka

Wynagrodzenie

3 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Anaberg Pokoje i Restauracja w Nowej Rudzie, szuka osób na stanowisko kelnera/kelnerki. Docenimy osoby z umiejętnościami, talentem i pasją. Chodzi przede wszystkim o Twoje nastawienie i sposób myślenia, a resztę możesz rozwijać razem z nami!

Obowiązki:

  • Witanie Gości oraz zaproszenie do skorzystania z oferty gastronomicznej.

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.

  • Sprawna i uprzejma obsługa Gości zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.

  • Dbanie o właściwą ekspozycję art. spożywczych w bufetach i w lodówkach (uzupełnienie wg potrzeb art. spożywczych, dokładanie i uzupełnianie asortymentu w lodówkach) oraz naczyń w barze.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Obsługa terminala płatniczego.

  • Obsługa Gości w restauracji i ogródku.

  • Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

  • Utrzymanie czystości i porządku na zapleczach, barach oraz salach.

  • Budowanie pozytywnych relacji z Gośćmi.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi klienta.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Entuzjazm, uśmiech i pozytywne nastawienie.

  • Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej.

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne.

  • Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.

To co oferujemy:

  • Szkolenia stanowiskowe oraz inne niezbędne do profesjonalnego wykonywania powierzonych zadań.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie i terminowe wypłaty.

  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie.

  • Realną możliwość wysokich napiwków.

CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesłanie na adres mailowy. Kontakt telefoniczny 53*******04

Lokalizacja

Nowa Ruda,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Nowa Ruda
ID: 818147452