2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Oświęcim
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelner/ka w Chata na Zaborskiej

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja Chata na Zaborskiej w Oświęcimiu poszukuje OSOBY PEŁNOLETNIE, na stanowisko Kelner/ka. Cały etat. Współpraca długoterminowa.

Wymagana jest aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Do obowiązków będzie należało:

* obsługa kelnerska (dbanie o wysoką jakość obsługi gości restauracji)

* współpraca i dobra komunikacja z Kucharzami

* budowanie pozytywnego wizerunku Restauracji wśród Gości oraz na lokalnym rynku

* inne bieżące zadania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 674844558