2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Staniszów
Dodane 13 maja 2024

Kelner/Barman Termy Karkonosze

Lokalizacja

Staniszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Do nowego obiektu w Staniszowie Termy Karkonosze poszukujemy na stanowiska Kelner oraz Barman.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami- wszystkiego nauczymy

  • Przygotowanie napoi dla gości restauracyjnych zgodnie z przyjętym zamówieniem

  • Dbanie o czystość w przestrzeni restauracyjnej, barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach

  • Obsługa sprzętu barowego

  • Dbanie o czystość w przestrzeni barowej, częściach magazynowych oraz zapleczach

  • Dbanie o powierzony sprzęt i asortyment

  • Przygotowanie restauracji do otwarcia

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Udzielanie informacji na temat oferty obiektu oraz atrakcji w okolicy

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi

  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego umożliwiające swobodną komunikację z gościem

  • Chęci do zdobywania i wykorzystania wiedzy w praktyce

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz punktualność

  • Dbałość o szczegóły oraz sumienność i zaangażowanie w pracę

  • Gotowość do podjęcia pracy również w weekendy, święta oraz w godzinach

    porannych i wieczornych

  • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Pozytywnego nastawienia, uśmiechu oraz chęci do pracy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju oraz awansu

  • Praca w młodym energicznym zespole

  • Możliwość wspólnego tworzenia nowego wyjątkowego obiektu

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o złożenie cv poprzez olx.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Staniszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Staniszów
ID: 915728914