2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Zachodniopomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Szczecin
  7. Kelner, barman, barista - Zdroje
Dodane 17 maja 2024

Kelner/ka śniadaniowy/a - nie wymagamy doświadczenia

Lokalizacja

Szczecin, Zdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z ciągłym rozwojem naszej restauracji, do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Kelnera/Kelnerki śniadaniowej- nie wymagamy doświadczenia.

Miejsce: Bukowy Park ul. Radosna 66 Podjuchy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowym obiekcie

  • atrakcyjną wypłatę

  • szkolenie wdrażające

  • elastyczne dni pracy

Zakres zadań:

•Wysoki standard obsługi gości naszej restauracji

•Dbałość o porządek i estetykę miejsca pracy

•Przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny

Oczekiwania:

•Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego

•Samodzielność po okresie wdrożenia

•Książeczka do celów sanitarno -epidemiologicznych

•Dyspozycyjność w godzinach: 6-14

•Chęć do pracy i nauczenia się nowych rzeczy

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego + 48**********78 oraz wysyłanie swojego CV przez wiadomość.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Zdroje
ID: 918878757