2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Orbis SA
Dodane 30 maja 2024

Kelner - ibis Warszawa Stare Miasto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

O nas

Ibis, ibis Styles, ibis Budget to hotele klasy ekonomicznej tętniące życiem i otwarte na wszystkich! Witamy wszystkich lubiących nawiązywać kontakty, tych którzy nie widzą nic niezwykłego w byciu nieznajomym, tych którzy są ciekawi świata. Pozdrawiamy tych którzy lubią działać, tych którzy są myślicielami i tych którzy marzą. Witamy młodych i młodych duchem, odważnych, którzy potrafią czerpać ekscytację z każdego dnia. Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają oczy i serca otwarte! DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI? Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel. Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor. Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor! https://careers.accor.com/pl/pl Rób to, co kochasz, dbaj o świat, odważ się zakwestionować status quo! #BELIMITLESS

Twój zakres obowiązków

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli doświadczać atmosfery gościnności w naszej restauracji, czuli się zaopiekowani i cieszyli się z pobytu u nas! Będziesz współpracować z działem kuchni, aby móc doradzić gościom w wyborze potraw.

Nasze wymagania

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Obsługa kelnerska a’la carte oraz eventów w hotelu brzmi dla Ciebie ciekawie
  • Stawiasz na pracę zespołową
  • Znasz język polski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i język angielski na poziomie min. dobrym
  • Jesteś otwarty/a na pracę zmianową
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia

To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917139749