2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Rzeszów
Dodane 12 kwietnia 2024

Kelner dodatkowa praca

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Zimowit w Rzeszowie poszukuje osób do pracy przy obsłudze przyjęć okolicznościowych na stanowisko kelner/ kelnerka głównie w weekendy.

Zakres obowiązków

  • Obsługa przyjęć okolicznościowych

  • Współpraca z kuchnią przy sprawnym wydawaniu posiłków

  • Sprzątanie i utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • Przygotowanie miejsca i stanowiska pracy przed rozpoczynającym się przyjęciem

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na ww. stanowisku

  • Umiejętności obsługi klienta oraz komunikatywność

  • Dyspozycyjności do pracy w weekendy i wieczorami

  • Wytrzymałości fizycznej oraz umiejętności pracy w zespole

  • Zorganizowania i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji

  • Czystości i dbałości o estetykę pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911252694