Dodaj ogłoszenie
Dodane 17 września 2024

Kelner do zespołu, pełen wymiar godzin

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Bardzo dobrze prosperująca restauracja w centrum Krakowa zatrudni osobę na stanowisko kelner. Szukamy osób niekoniecznie z doświadczeniem -nauczymy wszystkiego od podstaw! Praca pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 28,10zł/h dla osób posiadających status ucznia lub studenta. Netto=brutto dodatkowo indywidualne napiwki.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Serwowanie zamówień do stolików

  • Rozliczanie klientów

Wymagania:

  • Dobre maniery i kultura osobista

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Posiadanie ważnej książeczki sanepidu

  • Odpowiedzialność i pracowitość

  • Chęć nauki

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 920446283