2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Ełk
Dodane 21 kwietnia 2024

Kelner/barman - Warchlak Art Pub

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku ze zwiększeniem ekipy, Warchlak Art Pub poszukuje dynamicznych i kreatywnych kandydatów na stanowiska barmanów i kelnerów! Jeśli masz pasję do świata koktajli, doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność obsługi klienta, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych drinków zgodnie z recepturami oraz zapewnienie ich wysokiej jakości

  • Obsługa klienta zgodnie z naszymi standardami obsługi

  • Zachowanie czystości i porządku w obszarze baru oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania urządzeń barowych

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta i efektywnej pracy baru

  • Zarządzanie stanem magazynowym, zamawianie produktów i kontrola zużycia

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Barman będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole

  • Znajomość różnych rodzajów alkoholi, drinków oraz umiejętność ich mieszania

  • Umiejętność obsługi kasy fiskalnej oraz znajomość przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu (mile widziane)

  • Zorientowanie na klienta i gotowość do obsługi w wymagającym środowisku

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub możliwość jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej

Szukamy pełnoletnich osób do pracy na stałe na pełen etat oraz osób w niepełnym wymiarze godzin.

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 903883964