2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Skrzynki
Dwór Skrzynki
Dodane 03 maja 2024

Kelner Barman Recepcjonista Kelnerka Barmanka Recepcjonistka

Lokalizacja

Skrzynki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu Dworu Skrzynki. Nabór na wolne stanowisko: Barman/Kelner

Oferujemy umowę o pracę.

Główne obowiązki:

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie lokalu, obsługa kasy fiskalnej

  • przyjazna obsługa gości oraz aktywna sprzedaż produktów

  • bieżące przygotowanie i serwowanie napojów

  • dbałość o asortyment baru i trzymanie pieczy nad właściwym stanem wyposażenia

  • obsługa w restauracji gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych według zasad sztuki kelnerskiej

  • przygotowanie restauracji oraz miejsc w plenerze do imprez zorganizowanych

  • przygotowywanie bufetów oraz ich obsługa

  • dbanie o czystość oraz higienę miejsca pracy

  • meldowanie/ wymeldowanie gości

  • dbanie o ciszę nocną

  • rozliczenie gości, zamknięcie dnia

Zapraszamy do złożenia oferty osoby, które cechuje:

  • życzliwe nastawienie do klienta

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • oraz posiada min. wykształcenie średnie.

Twoimi atutami na pewno będą:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista i silna motywacja do pracy

  • elastyczność i dyspozycyjność

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV)

  • kopie dokumentów świadczących o ukończeniu kursów itp.

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informacja telefoniczna: 53*******19 (Kierownik Obiektu)

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:

  • praca w pełnym wymiarze

  • elastyczny grafik

  • praca zmianowa

  • praca w zespole

  • praca w godzinach nocnych.

Miejsce pracy:

Pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, gm. Stęszew, powiat poznański, woj. wielkopolskie

Dwór Skrzynki to ośrodek konferencyjno-szkoleniowy z restauracją (czynna w weekendy) oraz 27. pokojami noclegowymi. Dowiedz się więcej: www.dworskrzynki.pl

Zapraszamy!

Lokalizacja

Skrzynki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skrzynki
ID: 895759818