2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Piątkowa
Dodane 03 kwietnia 2024

KELNER w Miasteczku Galicyjskim

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piątkowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Obsługa gości w przytulnej karczmie regionalnej oraz w kawiarni, zapewniając wysoki standard obsługi

  • Przyjmowanie zamówień, doradzanie w wyborze dań i napojów zgodnie z preferencjami gości

  • Serwowanie posiłków i napojów zgodnie z ustalonymi standardami

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscach pracy oraz strefie obsługi klienta

  • Przygotowywanie stołów i dbanie o estetyczne ich nakrycie

  • Współpraca z zespołem, utrzymywanie pozytywnej atmosfery pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze gości w restauracji, kawiarni lub podobnym miejscu będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Znajomość podstawowych zasad savoir-vivre'u oraz kultury gastronomicznej

  • Sumienność, punktualność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Pozytywne podejście do pracy i chęć doskonalenia się w obsłudze klienta

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej karczmie regionalnej oraz kawiarni o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole z pasją do gastronomii

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń z zakresu obsługi klienta i kultury kawiarnianej

  • Elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i wspólnie tworzyć niezapomniane doświadczenia kulinarne dla naszych gości, prześlij swoje CV.

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Piątkowa,

Małopolskie

Małopolskie, Piątkowa
ID: 909276177