2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 13 maja 2024

Kelner, barista w Kawiarni Społecznej w centrum Warszawy

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Czym się zajmujemy? :

Głównym obszarem naszych działań jest wsparcie osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi i schorzeniami wrodzonymi. Włączamy ich do życia zawodowego i społecznego przede wszystkim poprzez zatrudnienie. Obecnie zatrudniamy ponad 80 osób z niepełnosprawnościami, którzy pracują w sygnowanych marką toMy kawiarniach społecznych, pracowniach ceramicznych i piekarniczych w 6 lokalizacjach na terenie Polski.

Do kawiarni w centrum Warszawy poszukujemy energicznej osoby, która przede wszystkim lubi ludzi.

Główne zadania:

  • obsługa gości i klientów na miejscu

  • przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej

  • przyrządzanie i podawanie kawy, kanapek i napojów

  • wsparcie pracowników z niepełnosprawnościami i pomaganie im w wykonywaniu ich obowiązków

  • współtworzenie wyjątkowej atmosfery miejsca, w którym każdy czuje się mile widziany

Oczekiwania:

  • samodzielność w działaniach i poczucie odpowiedzialności

  • miłe usposobienie

  • wysoka kultura osobista

  • podzielność uwagi

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w gastronomi mile widziane

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę

  • rabaty pracownicze w hotelach Grupy Arche

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

  • doskonała komunikacja do miejsca pracy- w samym centrum Warszawy

  • możliwości awansu wewnętrznego

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji przez Fundację Leny Grochowskiej.”

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 915211207