2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Przymorze Małe
Dodane 13 czerwca 2024

Kelner a'la carte/Kelnerka - Hotel Arkon Park 4* Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Współpracujemy z 3 markami międzynarodowymi – Marriott International, Hyatt Hotels Corporation, Wyndham Hotels&Resorts

Nasza grupa stale rośnie. Zatrudniamy około 1000 pracowników i pasjonatów hotelarstwa.

Sprawdź nas w strefie pracodawcy i nasze pozostałe oferty pracy w całej Polsce!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kelner/Kelnerka a'la carte

Do obiektu:

Hotel Arkon Park 4*

Miejsce pracy:

Gdańsk Przymorze

Praca w godzinach 14-22 stała/pełen etat umowa zlecenie

Oferujemy:

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w Grupie Dobry Hotel

  • posiłki pracownicze

  • dofinansowanie do karty multisport

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • zniżki firmowe na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe „pracownik kwartału”

  • program poleceń „rekomenduj i zarabiaj”

  • możliwość skorzystania ze zniżek na studia w WSB Merito

  • premie jubileuszowe

Wymagania:

  • książeczka  do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie mile widziane, ale nie jest warunkiem koniecznym, wszystkiego nauczymy,

  • uśmiech, dobra prezencja i wysoka kultura osobista,

  • zaświadczenie o niekaralności

Obowiązki

  • obsługa klienta w restauracji i barze, w tym przyjmowanie zamówień i dostarczanie posiłków i napojów

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi, zgodnie z standardami firmy

  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • współpraca z zespołem kelnerskim i kuchennym w celu zapewnienia płynności pracy

  • podejmowanie działań w sytuacjach problemowych, takich jak reklamacje klientów

  • przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa żywności i higieny

  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 920415497