2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Leżajsk
Dodane 22 kwietnia 2024

Kawiarnia Manufaktura Leżajsk

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OGŁOSZENIE WYSTAWIONE PONOWNIE - Potrzebujemy dodatkowe osoby :)

Poszukujemy pozytywnych i zaangażowanych osób do dołączenia do naszego zespołu w kawiarni Manufaktura, położonej w samym sercu Leżajska. Jeśli praca w dynamicznym i przyjaznym środowisku, gdzie kawa i desery są równie ważne jak doskonała obsługa klienta, brzmi dla Ciebie jak wymarzone miejsce, to właśnie Ciebie szukamy!

Kogo szukamy?

  • Osób z bardzo wysoką kulturą osobistą, które naturalnie emanują pozytywną energią i są gotowe stworzyć przyjazną atmosferę dla naszych gości.

  • Kandydatów dyspozycyjnych w weekendy, gotowych do pracy wg ustalonego grafiku, ponieważ właśnie wtedy nasza kawiarnia tętni życiem najmocniej.

Co oferujemy?

  • Pełne szkolenie baristyczne i z zakresu obsługi klienta. Nie musisz mieć doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Pokażemy, jak tworzyć kawowe arcydzieła, przygotowywać zachwycające desery i napoje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

  • Możliwość pracy w kreatywnym i wspierającym zespole, który ceni sobie dobrą komunikację i wspólne dążenie do celu – zadowolenia naszych gości.

Twoje obowiązki:

  • Utrzymanie czystości i porządku w kawiarni, aby każdy klient czuł się u nas komfortowo.

  • Przygotowanie kawy, napojów i deserów zgodnie z naszymi standardami – zawsze ze szczególną dbałością o detale.

  • Bezpośrednia obsługa klienta – od przywitania, przez pomoc w wyborze, po pożegnanie z uśmiechem.

  • Dbanie o dobry nastrój i atmosferę w kawiarni, która będzie wizytówką naszego miejsca.

Coś jeszcze?

  • Kawiarnia już jest otwarta!

  • Nie wysyłaj CV – nie przeglądamy ich. Wierzymy, że bezpośredni kontakt jest najlepszym sposobem na poznanie potencjalnych kandydatów. Dlatego zapraszamy na rozmowy rekrutacyjne, które będą odbywać się codziennie w godzinach 10-17 w naszej kawiarni.

  • Nie musisz się umawiać na rozmowę. Zapraszamy Cię z marszu! Jeśli czujesz, że to jest coś dla Ciebie, po prostu wpadnij do nas w wyznaczonych godzinach. Wszelkie pytania, wątpliwości czy ciekawostki – wszystko rozwiejemy na miejscu, twarzą w twarz.

  • Nie musisz posiadać książeczki sanepidowskiej - wyrobisz ją jak się na Ciebie zdecydujemy, to nie problem.

  • Praca w weekendy to konieczność. Nie szukamy osób tylko od Poniedziałku do Piątku.

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Leżajsk
ID: 892608511