2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Oliwa
Patryk
Dodane 08 czerwca 2024

kawiarnia barista lody Gdańsk ZOO

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Hej:) Poszukujemy energicznych, zorganizowanych i pozytywnych osób do pracy w kawiarni Cafe ZOO w Gdańsku.

Zakres obowiązków: przygotowywanie kawy, lemoniady, kanapek, serwowanie lodów naturalnych oraz dbanie o czystość lokalu.

Miejsce pracy: ZOO Gdańsk Otwarte codziennie w godzinach 9-19. Preferujemy 3-5 dni pracujące w tygodniu. Dni pracy ustalane w miesięcznym grafiku. Możliwość kontynuacji zatrudnienia poza sezonem wakacyjnym, w częściowym lub pełnym wymiarze pracy. Wynagrodzenie: 28-32 zł/h

Wymagania: ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, status ucznia/studenta (>18rż), język polski ojczysty.

Mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, zwłaszcza baristyczne. Jeżeli jednak go nie masz, nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy, wystarczy nam Twoja chęć i zapał do pracy;)

Zapraszamy, jeśli chcesz dołączyć do zespołu fajnych ludzi i pracować w rozwijającej się kawiarni, to miejsce jest dla Ciebie. CV bez zdjęcia nie biorą udziału w procesie rekrutacji.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 919063865