2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Kleszczów
Dodane 22 maja 2024

Kaufland Magazyn Gliwice - Kontroler Jakości Wydania Towaru

Wynagrodzenie

4 500 - 4 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Kontroler Jakości Wydania Towaru

Jakie będą Twoje zadania:

  • kontrola stanów magazynowych

  • kontrola dat przydatności do spożycia

  • prowadzenie fizycznego i systemowego procesu odpisów towarów

  • prowadzenie fizycznego procesu zwrotów towarów

  • sporządzanie raportów i statystyk.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera i programu Excel

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy

  • uprawnień do pracy na wysokości - mile widziane

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • dokładności i zaangażowania.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Kleszczów,

Śląskie

Śląskie, Kleszczów
ID: 918479421