2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Bydgoszcz
Dodane 25 maja 2024

Kaufland Magazyn Bydgoszcz - Magazynier Wydania Towaru

Wynagrodzenie

5 200 - 8 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Magazynier Wydania Towaru

Bydgoszcz, ul. Petersona 4B

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu i każdego dnia dbaj o to, aby nasze sklepy były na czas w pełni zaopatrzone w różnorodne i świeże produkty. Przenieś swoje umiejętności bezpośrednio do naszych centrów logistycznych lub pokaż swój talent w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Jakie będą Twoje zadania:

  • kompletowanie towaru przeznaczonego do wysyłki zgodnie z zamówieniami poszczególnych marketów

  • magazynowanie towaru

  • uzupełnianie towaru

  • transport pustych palet i odpadów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie

  • przyjęcie i wydanie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu kompletacji.

Co Ci zapewnimy:

  • umowę o pracę (po okresie 7 miesięcy przedłużenie umowy na czas nieokreślony) oraz indywidualne możliwości rozwoju

  • atrakcyjne wynagrodzenie (do 8400 zł brutto - podstawa + premia za wyniki)

  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku

  • pracę w nowoczesnym centrum logistycznym

  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, bezpłatne usługi fizjoterapeuty, kartę Multisport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B lub uprawnień do obsługi wózków widłowych

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.

Brzmi ciekawie? Aplikuj!

Jeśli przekona nas Twoja aplikacja, zaprosimy Cię do procesu rekrutacyjnego.

Osoba kontaktowa w Pionie Rekrutacji

Paulina Stoltmann

kariera.kaufland.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 916665347