2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Dąb
Dodane 07 czerwca 2024

Katowice, Chorzów, cieśla,zbrojarz, pomocnik. od zaraz

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Lokalna ogólnobudowlana firma Skolbud , świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane, oferuje wszystkim zainteresowanym ze Śląska generalne wykonawstwo, stany surowe, nadzór inwestorski, termomodernizacje oraz budowę domów. W celu wsparcia zespołu, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz.

Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Katowice i okolice (Świętochłowice, Chorzów itp.).

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem. Zapraszamy za dzień próbny.

W pierwszej kolejności zatrudnimy osobę z prawem jazdy kat B, może być z mniejszym doświadczeniem.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności.  Od 25 do 30 zł na rękę na start, do 30 zł na rękę i w górę dla samodzielnego pracownika.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

·         Prace w stanie surowy, żelbetowe,

·         Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,

·         Wiązanie zbrojeń.

Wymagania:

·         Doświadczenie na żelbetach,

·         Chęć do pracy,

·         Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy,

·         Brak miłości do alkoholu.

Proponujemy:

·         Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),

·         Praca od pn-pt, od 7 do 16 (17), (sobota dla chętnych),

·         Wynagrodzenie 1 raz w mc do 10-go,

·         Zaliczki dla odpowiedzialnych osób w razie potrzeb,

·         Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

 lub sms „cieśla/zbrojarz, Śląsk”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 919897414