2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Toruń
Dodane 07 kwietnia 2024

Kasjerka hurtownia motoryzacyjna INTER CARS Toruń

Wynagrodzenie

4 300 - 4 650 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Oddział Inter Cars S.A. w Toruniu poszukuje zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku: Kasjerka - umowa o pracę

Twoje przyszłe zadania:

• Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)

• Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów

• Bieżący monitoring należności

• Sporządzanie raportów kasowych

• Kreowanie dobrego wizerunku firmy

• Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów

• Po okresie próbnym zostaną przydzielone dodatkowe zadania

Od Kandydata oczekujemy:

• Doświadczenia w obsłudze klienta i/lub obsłudze kasowej

• Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

• Komunikatywności

• Umiejętność szybkiego uczenia się

W zamian otrzymasz od Nas:

• Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy

• Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

• Możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o odpowiedź poprzez załączenie CV.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MS TRADE Mariusz Świątek moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."

Administratorem danych osobowych jest MS TRADE Mariusz Świątek z siedzibą

przy ul. Grudziądzka 114, 87-100 Toruń.

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 766990298