2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Maków Mazowiecki
Dodane 12 kwietnia 2024

Kasjer Żabka ( pełen etat) , Maków Mazowiecki (rynek)

Lokalizacja

Maków Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Sklep "Żabka" w Makowie Mazowieckim na ul. 1 Maja 2 ( obok rynku)

Szukam kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kasjer-sprzedawca, pełen etat (długoterminowo)

Kogo poszukuje:

- energicznej, komunikatywnej i odpowiedzialnej osoby, dyspozycyjnej również w weekendy.

Główne obowiązki:

•              obsługa systemu kasowego,

•              zapewnienie obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,

•              dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie

•              przyjmowanie dostaw

Wymagania:

•              bardzo dobre umiejętności interpersonalne,

•              wysoka kultura osobista,

•              umiejętność pracy w zespole

•              doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

•   orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferuje:

•              zatrudnienie na umowę o pracę

•              przyjazna atmosfera,

•              system zmianowy,

•              system premiowy

•              szkolenie z zakresu obsługi klienta oraz systemu kasowego

Osoby zainteresowane proszę o kontakt ( 66*****28 )

Lokalizacja

Maków Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Maków Mazowiecki
ID: 653225308