2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Ochota
Dodane 11 kwietnia 2024

kasjer, Top Market, lokalizacja niedaleko Placu Zawiszy

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

"Top Market" to sieć handlowa licząca ok. 600 sklepów. Działamy od 2002 roku, spółka składa się się w 100% z polskiego kapitału. Oferujemy szeroki asortyment produktów spożywczych z naciskiem na wysokiej jakości artykuły z kategorii "Świeże" w konkurencyjnych cenach, blisko domu.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś otwarta/y na zdobywanie nowej wiedzy, a może posiadasz już doświadczenie na podobnym stanowisku, ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszamy do współpracy zarówno osoby młode, bez doświadczenia jak i te w sile wieku, aktywne zawodowo. Super atrakcyjna stawka dla osób uczących się, poniżej 26 roku życia!

Oferujemy:

  • atrakcyjne i zawsze terminowe wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • premie kwartalne oraz premie świąteczne,

  • okazjonalne paczki dla dzieci,

  • szkolenie z możliwością awansu,

  • przyjazne środowisko pracy.

Twoje obowiązki na tym stanowisku:

  • praca w systemie 2-zmianowym w godz. 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00,

  • obsługa klienta,

  • praca z asortymentem, wykładanie towaru.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV poprzez olx, możliwy również kontakt telefoniczny pod nr 66*******88.

Prosimy o zamieszczenie w odpowiedzi na ogłoszenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HMC W. T. F. Kołodziejczak z siedzibą w Warszawie, ul. Andrzejowska 9 w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym". Jeśli chcesz lub przewidujesz uczestnictwo w innych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę możesz dołączyć poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HMC W. T. F. Kołodziejczak z siedzibą w Warszawie, ul. Andrzejowska 9 również na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 911070132