2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Orzech
Dodane 11 kwietnia 2024

Kasjer/ sprzedawca Żabka Polska

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Orzech

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Sklep ŻABKA POLSKA poszukuje sprzedawcę-kasjera na PEŁEN ETAT.

LOKALIZACJA: Orzech (Świerklaniec)

CO ZAPEWNIAMY?

umowę o pracę/umowę zlecenie Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe

Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska

Możliwości rozwoju i awansu

Elastyczny grafik Szczególną uwagę zwracamy na miłą i przyjemną atmosferę w pracy

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży

Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów

Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru

Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych

Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jego obrębie

System pracy zmianowej 6:00-14:30 / 14:30-23:00

Poszukujemy osoby na pełen etat.

CV proszę przesyłać za pomocą portalu OLX. Nie odpisuję na wiadomości w których nie ma CV.

Lokalizacja

Orzech,

Śląskie

Śląskie, Orzech
ID: 901673412