2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wejherowo
Dodane 25 kwietnia 2024

kasjer/sprzedawca Żabka

Wynagrodzenie

4 200 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukuje pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka Os. Fenikowskiego Wejherowo.

OPIS STANOWISKA

- obsługa kasy fiskalnej (sprzedaż, obsługa paczek kurierskich, płatności rachunków itp.)

- obsługa stanowiska żabka cafe

- obsługa dostaw

- kontrolowanie przydatności produktów

- dbanie o wizerunek sklepu

- zachowanie standardów obsługi klienta

- obsługa lotto

WYMAGANIA

- ukończone 18 lat

- gotowość do pracy w systemie II zmianowym + weekendy (6.00-15.00 / 15.00-23.00)

OFERUJEMY

- wynagrodzenie od 21 zł/h netto (na rękę)

- umowę zlecenie

-dodatkowo za niedziele niehandlowe i święta stawka 33,33 zł/h netto

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez OLX.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 664717727