2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wola
Dodane 04 czerwca 2024

Kasjer-Sprzedawca Wola Kasprzaka 31 (bud. Varsovia)

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Aktualnie do sklepu Żabka poszukujemy pracowników na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA

Twoje główne zadania:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami sieci Żabka

  • obsługa kasy fiskalnej oraz usług dodatkowych

  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia (FiFo) na sali sprzedaży oraz magazynie

  • dbałość o czystość na sali sprzedaży oraz magazynie

  • przyjmowanie dostaw, rozpakowywanie i układanie towaru

Oczekujemy od Ciebie:

  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia do Klientów

  • zaangażowania oraz rzetelnego i uczciwego podejścia do przydzielonych zadań

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • dyspozycyjności (praca w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy), studenci również mile widziani - możliwość dopasowania grafiku

  • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie sieci Żabka, nie masz? nie przejmuj się wszystkiego Cię nauczymy :-)

  • mile widziane posiadanie aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy Ci:

  • umowę zlecenie

  • premie miesięczne uzależnione od zaangażowania w powierzone zadania

  • możliwość skorzystania z karty sportowej Multisport

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED dla Pracowników oraz ich rodzin

  • możliwość skorzystania z dodatkowego grupowego ubezpieczenia na życie PZU

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 919233264