2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wołomin
Dodane 29 kwietnia 2024

Kasjer sprzedawca, Wędliny Tradycyjne

Lokalizacja

Wołomin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Witam. Poszukuję osoby na stanowisko sprzedawcy wędlin tradycyjnych, w Wołominie na ulicy Mieszka 1.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolności komunikacyjne.

  • Dbałość o czystość i estetykę stoiska.

  • Książeczka sanepidu (jeśli nie ma, a chęci do pracy są, pomogę zrobić).

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i doradzanie w wyborze produktu.

  • Krojenie i pakowanie wędlin zgodnie z życzeniem klienta.

  • Prowadzenie ewidencji sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o jego estetykę.

    Oferuję:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznym środowisku Pracy.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Przyzwoite wynagrodzenie oraz premie od sprzedaży.

    Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu, więcej informacji pod nr telefonu. Pozdrawiam.

Lokalizacja

Wołomin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wołomin
ID: 910231477